BANK INFORMACJI TURYSTYCZNEJ  |  ALIASY www.nazwa.wczasy.com
tablica ogłoszeń / proponuję nocleg / szukaj

Tomasz: Jurata- komfortowe pokoje nad morzem

JURATA położona jest w centrum Darłówka Zachodniego, blisko plaży ( 300m), kilka metrów od portu z rozsuwanym mostem i ze stacjonującymi w nim statkami wycieczkowymi i rybackimi, a jednak troszkę na uboczu, gdyby komuś miał przeszkadzać zgiełk głównego deptaka .
Wypoczywający u nas goście mają możliwość skorzystania z całej infrastruktury Darłówka , będące w niedalekim naszym sąsiedztwie (liczne restauracje, smażalnie, kawiarenki, butiki z pamiątkami, miejsca rozrywki dla najmłodszych i starszych itp.).
Położenie to nie jedyny nasz atut. Jest nimi również fakt, że obiekt jest zupełnie nowy i każdy z pokoi, posiadający niezależne wejście, podzielony jest na dwa mniejsze pokoje z możliwością pobytu dla 4 osób. Każdy pokój posiada wyjście na balkon i wyposażony jest w łazienkę z prysznicem, aneks kuchenny (kuchenka elektryczna, lodówka, czajnik, naczynia), radio, telewizor, odkurzacz, ogrzewanie.
Wszystko to sprawia, że nasz obiekt jest atrakcyjnym miejscem na wypoczynek zarówno w okresie wakacyjnym jak i przez cały rok.

Serdecznie Państwa zapraszamy!

 
6.03.2014

JURATA


Dodaj odpowiedź | Zgłoś do moderacji

Firma WebFabrika nie ponosi odpowiedzialności za treść wpisów zamieszczanych na Tablicy Ogłoszeń.

Produkcja: WebFabrika 2024