BANK INFORMACJI TURYSTYCZNEJ  |  ALIASY www.nazwa.wczasy.com
tablica ogłoszeń / proponuję nocleg / szukaj

Tomasz: Kolonie. Zielone szkoły.Obozy sportowe.

Ośrodek Wypoczynkowy “POSEJDON”
zaprasza nad Morze Bałtyckie.

Obiekt położony w Zachodniej części Darłówka, w otoczeniu bogatej roślinności typowej dla nadmorskiego klimatu.
Atrakcyjnie usytuowany obiekt blisko plaży (około 150m) w niedalekiej odległości od portu ze stacjonującymi statkami wycieczkowymi i mostem zwodzonym(około 700m), oferuje 130 miejsc noclegowych w dwupiętrowym budynku. Pokoje ( 2,3 i 4 osobowe) z pełnym węzłem sanitarnym z możliwością wyjścia na balkon lub taras.
Obiekt ogrodzony, monitorowany i pilnowany przez agencję ochrony.
W osobnym budynku mieści się: recepcja, jadalnia, sala wyposażona w sprzęt audio-wizualny do przeprowadzenia zajęć lub zabaw tanecznych, sala ze stołami do bilarda, ping ponga i piłkarzyków, sala z telewizją kablową, odtwarzaczem DVD i magnetofonem.
Zaplecze rekreacyjne ośrodka stanowi boisko do siatkówki plażowej i koszykówki, wydzielone miejsce na ognisko, wypożyczalnia rowerów, , zadaszony plac do przeprowadzenia zajęć podczas niekorzystnej pogody.
Dodatkowo naszą ofertę wzbogaca Tawerna, gdzie serwowane są m.in. na ciepło ryby smażone i wędzone oraz Bar Bistro, gdzie oferują zestawy śniadaniowe, obiadowe oraz bogaty wybór pizzy z pieca.
W niedalekim sąsiedztwie znajduje się park linowy z trzema trasami trudności, boisko Orlik, hala sportowa, co uatrakcyjnia ofertę turystyczną miejscowości.

 
6.03.2014

POSEJDON


Dodaj odpowiedź | Zgłoś do moderacji

Firma WebFabrika nie ponosi odpowiedzialności za treść wpisów zamieszczanych na Tablicy Ogłoszeń.

Produkcja: WebFabrika 2024