BANK INFORMACJI TURYSTYCZNEJ  |  ALIASY www.nazwa.wczasy.com
tablica ogłoszeń / proponuję nocleg / szukaj

Małgosia: Wakacje w Grecji - wyjazdy indywidualne na wyspy

Oferujemy nieszablonowe wakacje, które projektujemy indywidualnie dla naszych klientów. Zapraszamy na Kretę, Santorini, Zakynthos, Rodos, Peloponez i do Aten! Pobyty można dowolnie łączyć spędzając np. tydzień na Peloponezie i tydzień na Krecie, itd.

Starannie dobieramy zakwaterowanie od kwater prywatnych, poprzez piękne apartamenty, kameralne hoteliki, luksusowe wille z basenami aż po najwyższej klasy hotele i kurorty ze SPA i zapleczem sportowym.

Wybierzemy dla Państwa również najlepszą formę transportu, zarówno w kwestii dostania się na miejsce jak i poruszania po Grecji. Możemy podstawić dla Państwa samochód z jednej z kilku sprawdzonych wypożyczalni samochodów, z którymi, na co dzień współpracujemy lub zamówić transfer z lotniska/portu pod wybrany apartament.

Nasi klienci mogą liczyć również na bogaty program wycieczek przygotowany pod kątem ich zainteresowań, doradzimy gdzie warto zjeść czy jakich miejsc unikać.

Zapraszamy w niezapomnianą podróż w jeden z najpiękniejszych rejonów naszego globu, gdzie historia przeplata się teraźniejszością, gdzie czekają na Państwa zarówno przepiękne piaszczyste plaże jak i ośnieżone górskie stoki. Tu wciąż odnajdziemy miejsca, gdzie turysta jest witany jak gość, a nie „obcy”, gdzie postępująca komercjalizacja nie zabiła unikalnego charakteru pięknych miasteczek i wiosek, gdzie liczy się zadowolony wędrowiec a nie sprzedany produkt.

Odkrywamy dla Państwa Grecję nieznaną masowej turystyce.

Crete Adventure Team pozdrawia z Krety i zaprasza na prawdziwie greckie wakacje!

Skype: creteteam
www: www.terazgrecja.pl
GG: 3623158
e-mail: gosia@creteteam.com
 
12.02.2011

Crete Adventure Team - Najlepsze wakacje pod słońcem


Dodaj odpowiedź | Zgłoś do moderacji

Firma WebFabrika nie ponosi odpowiedzialności za treść wpisów zamieszczanych na Tablicy Ogłoszeń.

Produkcja: WebFabrika 2024